O nas

Witamy serdecznie na stronie Oddziału Wojskowego Polskiego Towarzystwa Turystyczno - Krajoznawczego im. Twierdzy Przemyśl przy Klubie Garnizonowym w Przemyślu. Oddział powstał w 1999 roku. Naszym celem jest propagowanie turystyki i krajoznawstwa w środowisku wojskowym Przemyśla i okolic. Przypadł nam zaszczyt i przyjemność organizowania najstarszej turystycznej imprezy w Wojsku Polskim jakim jest Centralny Rajd Wojska Polskiego na Orientację - Bieszczady.

W codziennej działalności staramy się poznawać i propagować naszą małą ojczyznę - Podkarpacie. Zapraszamy do wspólnych wędrówek po szlakach Pogórza Przemyskiego i Bieszczadów. Podczas podróży historycznych poznajemy także Lwów i kresy. Bierzemy aktywny udział w imprezach organizowanych przez inne Wojskowe Oddziały PTTK.

Serdecznie zapraszamy do członkostwa w naszej organizacji.

Zarząd Oddziału Wojskowego PTTK im. Twierdzy Przemyśl
przy Klubie 5. batalionu strzelców podhalańskich w Przemyślu